Přejít k obsahu

Pohony a výkonová elektronika

Nabízíme kompletní služby spojené s výzkumem, vývojem, prototypováním a testováním výkonových měničů a napájecích a nabíjecích systémů, elektrických pohonů a speciálních průmyslových systémů a technologií, robotů a manipulátorů. Díky velkým zkušenostem a unikátnímu zázemí našich laboratoří a zkušeben jsme schopni pokrýt kompletní výzkumný a vývojový řetězec od počátečního návrhu pohonu/zařízení, přes jeho simulace, návrh řízení, vytvoření aplikačního programového vybavení, až po sestavení prototypu, jeho kompletní otestování, včetně nasazení finálního prototypu do zkušebního nebo pilotního provozu.

Dále nabízíme poradenské, konzultační a expertizní služby v celém spektru elektrických pohonů od pohonů malých výkonů až po pohony velkých výkonů v řádech jednotek až desítek MW.

V blízké budoucnosti budeme disponovat unikátní laboratoří a zkušebnou vysokonapěťové výkonové elektroniky a dopravní techniky, kde budeme schopni vyvíjet a testovat zařízení do výkonu 4 MW o maximální napětí 31 kVrms.

Patička