Bezdrátové nabíjení aneb teorie přenesená do praxe

V minulém týdnu, doc. Ing. Vladimír Kindl, Ph.D., výzkumný vědec Fakulty elektrotechnické (FEL) a Regionální inovačního centra elektrotechniky (RICE) Západočeské univerzity v Plzni (ZČU) přednášel svoje know-how v oblasti bezdrátového nabíjení na odborném semináři v Praze s názvem „Simulace v IoT“.

Vladimír Kindl věnoval svoji přednášku především problematice návrhů a provozním vlastnostem vazebných prvků pro bezdrátové nabíjení a dále ve svojí prezentaci popisoval vhodné přístupy k simulacím těchto systémů, které doprovázel konkrétními ukázkami.

Návštěvníci měli možnost na závěr prezentace vést s prezentujícím Vladimírem Kindlem diskuzi, do které se se svými poznatky zapojil i kolega Martin Zavřel. Semináře se účastnily významné společnosti v této oblasti, se kterými budeme jednat o možnostech spolupráce.

IMG_20190425_103805_web

03.05.19