Návštěva společností ITRI Taiwan a TEKK

Regionální inovační centrum elektrotechniky (RICE) přivítalo ve svých prostorech společnosti ITRI Taiwan (Industrial Technology Research Institute, Taiwan) a TEKK (Tchajpejská ekonomická a kulturní kancelář v Praze).

Zástupci společnosti ITRI Taiwan, neziskové organizace zabývající se výzkumem, vývojem a technologickými službami s tradicí již od roku 1973, spolu s představiteli TEKK navštívili vědecko-výzkumná pracoviště Západočeské univerzity v Plzni, a proto nevynechali ani Regionální inovační centrum elektrotechniky (RICE).

Po prohlédnutí si unikátních interiérů a technického zázemí našeho centra, zakončila tuto prohlídku ukázka obleku pro hasiče smartPRO, na jehož vývoji se podíleli výzkumní pracovníci RICE.

03.10.17