Elektrické pohony roztočí na dva dny dění na FEL

Odborníci na elektrické pohony budou 6. a 7. června diskutovat o novinkách a trendech na jubilejním 35. ročníku celostátní Konference o elektrických pohonech.Místem konání konference je tradičně Fakulta elektrotechnická ZČU.

V úterý 6. června jsou na programu jednání ve čtyřech odborných blocích, která budou pokračovat i ve středu. Program konference je doplněn posterovou sekcí a exkurzí do výzkumných a vývojových laboratoří fakultního výzkumného centra RICE.

Příspěvky na konferenci sledují moderní trendy v oboru – elektromobilitu (vozidla hybridní, bateriová, s bezdrátovým dobíjením), udržitelnost solárních elektráren, použití moderních regulačních algoritmů, aspekty průmyslu 4.0, Smart City a další.
Více informací a program naleznete na stránkách konference.

_MG_5245

ELPO4